Skip to main content
Z życia klubu

WAKACJE W ART FITNESS

By 2023-07-07No Comments

Serdecznie zapraszamy dzieci od 6 lat na niezapomniane wakacyjne przygody w Art Fitness! Przygotowaliśmy dla Was wyjątkowe dni pełne radości, zabawy i aktywności. Dołączcie do nas 17.07 i 18.07 od godziny 8:00 do około 14:00 lub 15:00 (w zależności od programu).

Nasze wakacyjne zajęcia zapewnią dzieciom mnóstwo ruchu, kreatywności i możliwość poznawania nowych przyjaciół. Program został starannie opracowany, aby zapewnić odpowiednią dawkę aktywności fizycznej oraz rozwijać umiejętności artystyczne i manualne. Każde dziecko będzie miało szansę spróbować czegoś nowego i odkryć swoje talenty.

Aby zapewnić najlepszą jakość zajęć i indywidualne podejście do każdego dziecka, ilość miejsc jest ograniczona. Dlatego gorąco zachęcamy do wcześniejszego zapisu. Możecie to zrobić telefonicznie pod numerem 721118113 lub osobiście w Klubie Art Fitness. Pamiętajcie, że pierwszeństwo mają osoby, które dokonają wcześniejszej rezerwacji.

Nie przegapcie tej wyjątkowej okazji na wspaniałe wakacyjne doświadczenia w Art Fitness. Czekamy na Was z niecierpliwością!