Skip to main content

DRUŻYNA
K L U B U

ARTUR KURASIAK

Od najmłodszych lat związany ze sportem i aktywnością fizyczną. Sportową pasję rozwijał  w typowo drużynowych sportach jednak z biegiem czasu skupił się na indywidualnych treningach, które trwają już od 10 lat. Swoje zamiłowanie do treningu siłowego zaowocowało pasją do kulturystyki a tym samym podjęciem wyzwania i zadebiutowaniem na zawodach kulturystycznych w 2014 roku w kategorii kulturystyka klasyczna. Uczestnictwo w zawodach zapewniły imponującą wiedzę z zakresu kształtowania sylwetki. Wszelkie zgromadzone wiadomości  oraz doświadczenie na temat ćwiczeń, zdrowego stylu życia chętnie wykorzystuje podczas treningu z klientem a tym samym pomagając w osiągnięciu założonych celów, motywując i służąc radą.

NATALIA KURASIAK

Menadżer Klubu Art Fitness, instruktorka sportów siłowych, miłośniczka treningu siłowego. Od lat związana ze sportem i zdrowym stylem życia. Miłość do sportu zmobilizowała ją do uzyskania państwowego dyplomu instruktora sportów siłowych. Ukończyła szkolenie treningu funkcjonalnego. Sport wykształcił w niej pozytywną energię, siłę woli, determinację, optymizm, co sprawia, że swoją pasją zaraża innych. Współpraca z ludźmi przynosi jej wiele radości, siły i satysfakcji.

Łukasz Wieczorek

Jestem instruktorem sportów siłowych i trenerem personalnych. Stale pogłębiam swoją wiedzę również w zakresie dietetyki. Sport towarzyszył mi od najmłodszych lat. Na początku była to głównie piłka nożna, poźniej coraz bardziej interesowałem się jednak treningiem siłowym czy też kulturystyką. Swoje treningi opieram na treningu siłowym, który daje wiele możliwości, takich jak np. zbudowanie silnych mięśni, spalenie kalorii, uzyskanie świetnej sylwetki. Zapraszam Cię na treningi ze mną, żeby zachęcić Cię do aktywnego spędzania czasu i osiągnięcia wymarzonej sylwetki. 

Dawid Chudziak

Dawid to licencjonowany trener personalny z międzynarodową akredytacją REPs Polska, specjalizujący się kształtowaniem sylwetki  oraz dietetyką. Na przestrzeni lat chętnie poszerzał swoją wiedzę, uczestnicząc w wielu szkoleniach i kursach, np. z zakresu kształtowania pośladków, zaawansowanego treningu siłowego oraz korekcji postawy ciała. Pasja do treningów siłowych towarzyszy Dawidowi już od wielu lat. W połączeniu z ogromną wiedzą, doświadczeniem i poczuciem humoru zapewnia niezwykle efektywną i przyjemną współpracę dla podopiecznych.

Jakub Górecki

Trener przygotowania fizycznego z akredytacjami międzynarodowych federacji, takich jak ACSM i NSCA. Jeżdżąc po szkoleniach i stażach u najlepszych trenerów w swoich fachu, utwierdza się w przekonaniu, że jego podopieczni trenują jak najlepsi. Dawniej multimedalista karate WKF, a dziś spełnia swoje ambicje sportowe jako koordynator przygotowania motorycznego Akademii Piłkarskiej SMS Opalenica. Potrafi sprawić, że nawet największy leń pokocha aktywność fizyczną.

Żaneta Michałowska

Od najmłodszych lat nienawidziłam sportu, ponieważ sprawiał mi ogromną trudności przez moją nadwagę…..Jednak za namową mojej siostry do uprawiania kajakarstwa klasycznego, moje podejście i charakter nabrało sportowego charakteru. Od 17 lat jestem instruktorką fitnessu. W między czasie miałam epizod z bieganiem półmaratonów, lecz brak czasu odłożył tę pasję na troszkę późniejsze lata. Zawsze powtarzam, że nie jest za późno, aby rozpocząć aktywność fizyczną ,,lepiej późno niż wcale”. Nie lubię monotonni i dodatkowo z racji tego, że prywatnie mam 5 dzieci muszę ciągle być na pełnych obrotach. Czasem plan na zajęcia, jak i nowe ćwiczenia powstają ot tak, na bieżąco, ponieważ dla mnie najważniejsi są ludzie na sali i oni  mnie nakręcają i naprowadzają na to, co danego dnia sprawdzi się dla nich najlepiej. Każdorazowo jednak staram się, aby z moich zajęć płynęła radość i energia z tego że ćwiczymy wspólnie, a jednocześnie dla siebie!!  A przy okazji dawka zdrowia.

Sława Szymiczek

Jestem trenerem sportów siłowych, ale moja największa pasja to bieganie. Sport nie tylko sprawia, że czuję się dobrze we własnym ciel, to również świetny sposób na poprawę nastroju, pomaga skupić się na życiowych celach i dodaje odwagi w realizacji planów. Takim właśnie podejściem staram się motywować innych do uprawiana aktywności fizycznej. W Art Fitness możecie spotkać mnie na sali fitness podczas zajęć Tabata i Brazylijskie Pośladki. 

Malwina Kozłowska

Absolwentka poznańskiej Akademii Wychowania Fizycznego (ukończone kierunki: Turystyka i Rekreacja oraz Dietetyka). Od 2021 roku oficjalnie instruktorka fitness. Ulubione formy zajęć to HIIT i wszystko na stepach. Prywatnie kociara, amatorka biegów z przeszkodami, suszonych pomidorów pod każdą postacią oraz literatury popularnonaukowej. 

Jakub Górecki

Trener przygotowania fizycznego z akredytacjami międzynarodowych federacji, takich jak ACSM i NSCA. Jeżdżąc po szkoleniach i stażach u najlepszych trenerów w swoich fachu, utwierdza się w przekonaniu, że jego podopieczni trenują jak najlepsi. Dawniej multimedalista karate WKF, a dziś spełnia swoje ambicje sportowe jako koordynator przygotowania motorycznego Akademii Piłkarskiej SMS Opalenica. Potrafi sprawić, że nawet największy leń pokocha aktywność fizyczną. Zapraszamy do Kuby na piątkowe zajęcia fitness HIIT i Mobility oraz na treningi personalne.

Michał Rybakowski

Licencjonowany chiropraktyk, technik masażysta, trener personalny, student piątego roku fizjoterapii na Wyższej Szkole Edukacji i Terapii w Poznaniu. Ukończył wiele kursów oraz szkoleń z zakresu fizjoterapii. Nie bez powodu prowadzi u nas zajęcia Zdrowy Kręgosłup, wiemy, że jesteście wtedy w najlepszych rękach! Prywatnie wieloletni zawodnik drugoligowej drużyny koszykarskiej Obry Kościan.

Dagmara Mączka

Instruktor zumby z powołania. Od dziecka związana z sportem. Miłośniczka tańca, występująca w układach tanecznych na festynach rodzinnych i akademiach szkolnych. Była Mistrzyni Zabrza w badmintonie, przez kilka lat grała w Amatorskiej Lidze Siatkówki w Zabrzu. Prywatnie romantyczka i marzycielka. Kocha psy, kawę i czekoladę.  

Kasia Góźdź

Moja przygoda ze sportem zaczęła się w 2015 roku. Doskonale pamiętam swoje trudne początku! Późniejsza zmiana zarówno wyglądu jak i psychiki dała mi kopa do działania. Na moim przykładzie można przekonać się, że chcieć to móc. Teraz uwielbiam motywować innych i zarażać swoją pasją do sportu i zdrowego stylu życia. Kiedy trening staje się jedną z rzeczy, bez których nie wyobrażasz sobie dnia, można powiedzieć, że jest Twoją pasją! Uwalnia endorfiny, dodaje pewności siebie, a skutkiem ubocznym jest silne i zdrowe ciało. Kasia prowadzi u nas zajęcia Smukła Sylwetka oraz Brzuch+spalanie, które cieszą się waszym ogromnym zainteresowaniem.

Lena Skórzanek

Instruktorka fitness, dyplomowana tancerka i nauczycielka tańca współczesnego. Instruktorka pilates OM: Pilates Basic and Intermediate, Pilates Small Equipment, Spine Corrector oraz Pilates Personal. Na sali fitness spotkacie się z nią najczęściej na treningu pilates, treningu wzmacniającym oraz strechingu. Lena dobiera wszystkie ćwiczenia  do poziomu grupy, z którą pracuje. Zawsze stawia na przyjazną atmosferę. Pilates traktuje holistycznie. Najbardziej ceni sobie jego uniwersalność – każdy może, a nawet powinien praktykować tę formę ruchu. W wolnej chwili jeździ rowerem, uprawia jogę, czyta książki, a jak tylko ma taką możliwość to podróżuje. 

Aleksandra Sołtysiak

Jestem absolwentką Akademii Muzycznej w Krakowie na kierunku instrumentalnym. Obecnie studiuję pedagogikę resocjalizacyjną. Jestem osobą bardzo otwartą, towarzyską i uśmiechniętą. Zawsze chętnie służę pomocą. Moim największym zainteresowaniem jest oczywiście muzyka, a od pewnego czasu także sport!

Kamila Chwastyniak

Kamila to studentka filologii angielskiej, zafascynowana wszystkim, co ją otacza. Uwielbia się śmiać i rozmawiać z ludźmi. Jest osobą z ogromnym entuzjazmem, towarzyską i otwartą, która z chęcią wysłucha i pomoże. Kamila uwielbia przyrodę i wszystko, co z nią związane, a w wolnej chwili chętnie uprawia różnego rodzaju sporty.

Ewa Smelkowska

Ewa od dziecka wiedziała, że tylko praca z ludźmi da jej satysfakcję. To ukształtowało poniekąd jej ścieżkę, ukończyła dialog i doradztwo społeczne na poznańskim Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza ze specjalnością mediacja społeczna i aktywizacja potencjału ludzkiego, a także zarządzanie w Wyższej Szkole Bankowej z tytułem magistra. Na co dzień jest osobą o szerokich zainteresowaniach i zdeterminowaną do podejmowania nowych wyzwań. Możecie ją spotkać w naszej recepcji, zawsze gotową do pomocy, otwartą i uśmiechniętą, bo jak uważa „uśmiech to złoty środek w relacjach międzyludzkich”.

Zaza

Zazę często możecie spotkać przy wejściu do Klubu, gdzie monitoruje wszystkich wchodzących i wychodzących lub na siłowni, gdzie motywuje do ćwiczeń lub zabawy z nią.

Zaza jest naszą klubową maskotką i każdy, kto ją zna nie opuści Klubu bez pogłaskania jej.

Trudno się dziwić, wystarczy spojrzeć w te oczka 😉

Nie czekaj dłużej
i trenuj z nami.

Dołącz do nas i korzystaj z bezkonkurencyjnych treningów fitness oraz wsparcia doskonałych trenerów.

Zapisz się do klubu

PARTNERZY
K L U B O W I