Skip to main content

DRUŻYNA
K L U B U

ARTUR KURASIAK

Od najmłodszych lat związany ze sportem i aktywnością fizyczną. Sportową pasję rozwijał  w typowo drużynowych sportach jednak z biegiem czasu skupił się na indywidualnych treningach, które trwają już od 10 lat. Swoje zamiłowanie do treningu siłowego zaowocowało pasją do kulturystyki a tym samym podjęciem wyzwania i zadebiutowaniem na zawodach kulturystycznych w 2014 roku w kategorii kulturystyka klasyczna. Uczestnictwo w zawodach zapewniły imponującą wiedzę z zakresu kształtowania sylwetki. Wszelkie zgromadzone wiadomości  oraz doświadczenie na temat ćwiczeń, zdrowego stylu życia chętnie wykorzystuje podczas treningu z klientem a tym samym pomagając w osiągnięciu założonych celów, motywując i służąc radą.

NATALIA KURASIAK

Menadżer Klubu Art Fitness, instruktorka sportów siłowych, miłośniczka treningu siłowego.

Od lat związana ze sportem i zdrowym stylem życia. Miłość do sportu zmobilizowała ją do uzyskania państwowego dyplomu instruktora sportów siłowych. Ukończyła szkolenie treningu funkcjonalnego.

Sport wykształcił w niej pozytywną energię, siłę woli, determinację, optymizm, co sprawia, że swoją pasją zaraża innych.

Współpraca z ludźmi przynosi jej wiele radości, siły i satysfakcji.

Michał Rybakowski

Michał jest studentem III roku fizjoterapii Wyższej Szkoły Edukacji i Terapii w Poznaniu. Poza tym jest również licencjonowanym instruktorem siłowym oraz absolwentem Wielkopolskiej Szkoły Medycznej, gdzie realizował specjalność masażysty.

Dzięki swojemu wykształceniu i praktyce potrafi dobrać ćwiczenia oraz dopasować treningi dla osób z niepełnosprawnością oraz osób po kontuzji, które chcą wrócić do zdrowia i utrzymać formę.

Michał od lat jest związany ze sportem, poza siłownią często można go spotkać również na boisku koszykarskim i stadionie lekkoatletycznym. Nawet najcięższy trening to będzie przyjemność, ponieważ Michał zawsze dba o dobrą atmosferę, to co go cechuje to na pewno pozytywne nastawienie, komunikatywność i otwartość na drugą osobę.

Jakub Górecki

Kuba jest licencjonowanym trenerem przygotowania motorycznego, specajlizującym się w pracy z młodzieżą.

Jak sam mówi: „Jego głównym celem jest sprawić, aby jego podopieczni bez żadnych kontuzji mogli przejść cały sezon”!

Jeżeli chcesz skakać WYŻEJ, biegać SZYBCIEJ, być SILNIEJSZY/A – koniecznie zapisz się na treningi do Kuby.

Mikołaj Gozdek

Mikołaj jest studentem III roku fizjoterapii Wyższej Szkoły Edukacji i Terapii w Poznaniu.

W trakcie trwania studiów uzyskał tytuł technika masażysty, a także został licencjonowanym instruktorem sportu w specjalizacji trenera personalnego.

Wykształcenie i praktyka jaką zdobył, w pracy z podopiecznymi pozwala uzyskać dobra kondycję zdrowotną, siłową, a także psychiczną.

Mikołaj w latach 2009-2013 zdobył V-ce Mistrzostwo Polski oraz Mistrzostwo Województwa Wielkopolskiego w piłce ręcznej.

To co się kojarzy z Mikołajem to nie tylko wiedza i umiejętności, ale także uśmiech, którym zaraża każdego. Trening i zajęcia z nim to praca dla ciała, ale jednocześnie odpoczynek dla umyslu od zmartwień i problemów dnia codziennego.

Kamil Napierkowski

Kamil to licencjonowany trener sportów siłowych, technik masażysta i student IV roku fizjoterapii na WSEiT w Poznaniu. 

Od lat związany jest z piłką ręczną, osiągnął: V-ce Mistrzostwo Polski oraz Mistrzostwo Województwa Wielkopolskiego. Obecnie występuje na prawym rozegraniu 1-ligowego MKS Realu.

 Dziś wdraża nowe pokolenia sportowców i sprawuje pieczę nad właściwą techniką treningową.

Po godzinach pracy lubi dokształcać się z zakresu rehabilitacji sportowej!

Marzena Skórzewska

Mikołaj Gozdek

Mikołaj jest studentem III roku fizjoterapii Wyższej Szkoły Edukacji i Terapii w Poznaniu.

W trakcie trwania studiów uzyskał tytuł technika masażysty, a także został licencjonowanym instruktorem sportu w specjalizacji trenera personalnego.

Wykształcenie i praktyka jaką zdobył, w pracy z podopiecznymi pozwala uzyskać dobra kondycję zdrowotną, siłową, a także psychiczną.

Mikołaj w latach 2009-2013 zdobył V-ce Mistrzostwo Polski oraz Mistrzostwo Województwa Wielkopolskiego w piłce ręcznej.

To co się kojarzy z Mikołajem to nie tylko wiedza i umiejętności, ale także uśmiech, którym zaraża każdego na recepcji. Mikołaj zawsze chętnie pomoże i doradzi – można na niego liczyć.

Zuza Szydłowska

Zuza jest absolwentką Inżynierii Bezpieczeństwa na Politechnice Poznańskiej i kontynuuje naukę na studiach II stopnia o specjalizacji Zintegrowane Zarządzanie Bezpieczeństwem Organizacji.

Oprócz zainteresowania obszarem bezpieczeństwa interesuje się również systemami  jakościowymi. W wolnym czasie uczęszcza na zajęcia sportowe.

Ewa Smelkowska

Ewa od dziecka wiedziała, że tylko praca z ludźmi da jej satysfakcję. To ukształtowało poniekąd jej ścieżkę, ukończyła dialog i doradztwo społeczne na poznańskim Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza ze specjalnością mediacja społeczna i aktywizacja potencjału ludzkiego, a także zarządzanie w Wyższej Szkole Bankowej z tytułem magistra.

Na co dzień jest osobą o szerokich zainteresowaniach i zdeterminowaną do podejmowania nowych wyzwań. Możecie ją spotkać w naszej recepcji, zawsze gotową do pomocy, otwartą i uśmiechniętą, bo jak uważa „uśmiech to złoty środek w relacjach międzyludzkich” 😉

Sylwia Sapuła

Absolwentka AWF w Poznaniu. Na co dzień instruktor fitness, trener personalny, nauczyciel wychowania fizycznego.

W naszym klubie prowadzi zajęcia wzmacniające. Sport od zawsze jest jej towarzyszem. Fitness to jej wielka pasja i forma oderwania się od codziennego pośpiechu. Stara się, by każdy jej trening był profesjonalny i naładowany duża dawką energii.

Największą satysfakcję daje jej zmęczony uśmiech klientów. „Nie obiecuję, że będzie łatwo, ale mogę obiecać, że będzie warto.” – mówi. Zapraszamy na zajęcia z Sylwią. 🙂

Kasia Kaszyńska

Zaza

Zazę często możecie spotkać przy wejściu do Klubu, gdzie monitoruje wszystkich wchodzących i wychodzących lub na siłowni, gdzie motywuje do ćwiczeń lub zabawy z nią.

Zaza jest naszą klubową maskotką i każdy, kto ją zna nie opuści Klubu bez pogłaskania jej.

Trudno się dziwić, wystarczy spojrzeć w te oczka 😉

Nie czekaj dłużej
i trenuj z nami.

Dołącz do nas i korzystaj z bezkonkurencyjnych treningów fitness oraz wsparcia doskonałych trenerów.

Zapisz się do klubu

PARTNERZY
K L U B O W I