Skip to main content

O NAS
K L U B

Profesjonalny Klub Fitness do 1000mkw

W listopadzie 2016r zostaliśmy zwycięzcami w konkursie na profesjonalny klub do 1000 mkw. Jest to dla nas ogromne wyróżnienie i jednocześnie motywacja do podejmowania dalszych wyzwań i rozwoju. Ten sukces to zasługa wszystkich, którzy tworzą ten klub. Każde takie miejsce tworzą ludzie, począwszy od naszego niezastąpionego zespołu po samych naszych Klubowiczów.

Wszystko zaczęło się od hobby.

Swoją przygodę ze sportem rozpocząłem już w szkole podstawowej uczęszczając do klasy o tym profilu. Wraz z upływem czasu rozwijałem swoje zamiłowanie do aktywności fizycznej i gier zespołowych. Początkowo trenowałem koszykówkę, piłkę halową, a nawet paintball, jednak to treningi siłowe stały się nieodłącznym elementem mojego życia. W wieku 20 lat odkryłem, że to one sprawiają mi najwięcej przyjemności i tak zrodziła się moja pasja.

Treningi

Plan otwarcia Klubu fitness i rozpoczęcie treningów u Adama Adamskiego Mistrza Polski w Kulturystyce przyczyniły się do podjęcia przygotowań do zawodów kulturystycznych. Profesjonalne treningi a tym samym dokładniejsze poznanie metod i technik treningowych oraz dietetycznych reguł, przyniosły efekty w postaci uzyskania spektakularnych efektów podczas zawodów kulturystycznych. Debiuty pierwsze zawody kulturystyczne federacji IFBB zaowocowały zajęciem 3 miejsca w  kategorii kulturystyka klasyczna mężczyzn do 180 cm.  Kolejne zawody również przyniosły nieoczekiwany sukces, Mistrzostwa Polski federacji NAC w Żaganiu wiązały się z zajęciem 3 miejsca tym razem w kategorii athletick.

Powstanie Klubu

Art Fitness w Kościanie powstał w miejscu starego magazynu nasiennego dawnej Cukrowni Kościańskiej. Po gruntownym remoncie obiekt zajmuje ponad 1000m2, a jego innowacyjne wnętrze posiada wyjątkowy, ciepły charakter.
Na parterze znajdują się Dział Obsługi Klienta połączony z przestronną strefą Fit Baru, duża sala do zajęć fitness oraz dwa nowoczesne korty do squasha. Na piętrze natomiast, powstała siłownia o powierzchni 350 m2 wyposażona w najnowszy sprzęt Life Fitness oraz Hammer Strenght (jako jeden z niewielu Klubów w Polsce posiadamy tę markę) wraz z oddzielną salą do Treningu Funkcjonalnego.

Nie czekaj dłużej
i trenuj z nami.

Dołącz do nas i korzystaj z bezkonkurencyjnych treningów fitness oraz wsparcia doskonałych trenerów.

Zapisz się do klubu

PARTNERZY
K L U B O W I